پيوندهاي روزانه
حقایق تعجب برانگیز پیام کوتاه

ماتی ماکونن مهندس فنلاندی که به او پدر اس ام اس گفته می شود توانستاولین ایده در زمینه پیام کوتاهرا ارائه دهد. ماکونن به مشغول به کار در یک پیتزا فروشی در شهر کپنهاگ بود و در کنفرانس "آینده ارتباطات موبایلی" در دانمارک این ایده به ذهنش رسید اما چون حق امتیاز این ایده برای اینکار پیشگامانه ثبت نشده بود، دستمزدی دریافت نکرد.

در حدود یکسال بعد شخصی به نام فریدهام هیلبرند فرمت 160 کاراکتری پیام کوتاه را تعیین کرد. سرانجاماولین پیام کوتاهدر سال 1992 توسط شخصی بنام بریت پاپ ووس به مدیر اپراتور ودافون ریچارد جرویس ریچارد جرویس در مهمانی کارمندان در شب کریسمس ارسال شد که متن آن این بود: «کریسمس مبارک».

امروزهارسال پیامبیشترین استفاده را درمیان سرویس های انتقال اطلاعات توسط تلفن همراه دارد. در سال 2010 مردم 192 هزارپیام کوتاه در هر ثانیهارسال کردند و این امر درامد صنعت درارسال پیام کوتاهرا به 114 میلیارد و ششصد میلیون دلار در سال رسانده است. ارسال پیام های کوتاه به صورت مخفف و زبان های ویژه سبب می شود در آینده ادبیات تضعیف شده و غلط دیکته ای و هجی کردن نادرست کلمات گسترش پیدا کند. علاوه بر موارد گفته شده مردم هم به طور اعجاب انگیزی در این شیوه برقراری ارتباط تبحر پیدا کرده اند. در سال 2005 سونجا کریستیانسن از نروژ رکوردسریع ترین تایپیست پیام کوتاهرا به ثبت رساند. اما سرانجام تمام آنچه گفته شد جالب است بدانید : تایپ پیام منجر به عارضه تنوسینوویتز می شود که نوعی التهاب انگشت شست دست است و در اثر تایپ مداوم پیام ایجاد می شود.

سامانه ارسال پیامSPAYAMیک سامانه مدرن برایارسال پیام انبوه تبلیغاتیو اطلاع رسانی میباشد. سوشال پیامدارای بانک شمارهکل کشور به تفکیک استان،شهر،همراه اول، ایرانسل، رده سنی،جنسیت، منطقه ای،کدپستی، اصناف و ارسال از روی نقشه با قدرت وکیفیت مناسب گزارش تحویل پیام به صورتپنل رایگانآماه خدمت رسانی میباشد.

با ما تماس بگیرید

32327132-017

09114088060

www.spayam.ir

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

نرم افزار سامانه پیامکی

موارد استفاده سامانه پیامکی

در مورد پیامک بیشتر بدانیم!

برتری پیام کوتاه

راهنمای وب سرویس سامانه پیامکی

مزایای سامانه پیامکی سوشال پیام

نگاهی بر تاریخ پیامک

دانستنی های سامانه پیامکی

آنلاين : 6
بازديد امروز : 696
بازديد ديروز : 3842
بازديد هفته گذشته : 696
بازديد ماه گذشته : 26630
بازديد سال گذشته : 43260
کل بازديد : 125732
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]