پيوندهاي روزانه
فرازی از خطبه های امروز نمازجمعه شهرستان مرودشت

بخشی از صحبت های حضرت حجت الاسلام والمسلمین احمدی امام جمعه شهرستان مرودشت در خطبه های نماز جمعه

گوشه ای از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان مرودشت توسط امام جمعه این شهرستان :برخی از نمایندگان مجلس یک روده راست در شکم خود ندارند و مدام دنبال عوض کردن حزب و جناح خود هستند در صورتی که وظیفه نمایندگان مجلس حل مشکلات مردم به صورت ریشه ای و اساسی است .

امحای 1700 تن سیب زمینی در استان فارس را با وجود خشک سالی و اینکه برای تولید هر کیلو سیب زمینی 21 لیتر آب نیاز دارد را چه کسانی پاسخگو هستند؟

امام جمعه شهرستان مرودشت تنها مزیت اعطای وام 25 میلیونی ایران خودرو به مردم را خارج کردن وضعیت رکود ایران خودرو تزریق 2500 میلیارد تومان از بانک مرکزی به جامعه و وارد شدن 125000 خودرو بی کیفیت به بازار دانست .در صورتی که نمایندگان مجلس بعنوان نمایندگان مردم هیچ گونه اعتراضی به این موضوع نکرده و خود را مدعی دفاع ار حقوق مردم میداند.

مسئولان استانی هنوز به شهرستان مرودشت به عنوان دومین جایگاه و شهر بزرگ استان نگاه نمیکنند .مگر قرار هست که اسکندر مقدونی را برای پست فرمانداری شهرستان مرودشت بیاورند که هنوز که هنوزه نتوانسته اند یک فرماندار برای این شهرستان انتخاب کنند؟(گوشه ای از خطبه های امروز شهرستان )

دولت و مجلس چه فکر اساسی برای حل مشکلات اشتغال و مسکن و ازدواج جوانان کرده که از آنها توقع داشته باشد که دچار معصیت و گناه نشوند .پس یادشان باشد که جوانان به خاطر تحمل فشار های موجود گاه مجبور هستند دچار اشتباه و خطا و گناهانی شوند.

مردم در آستانه انتخابات کسانی را انتخاب میکنند که در مسیر شهید مدرس حرکت کرده و از هرگونه افراط و تک روی دوری کنند . جناح بازی و حزب گرایی دردی از درد و مشکلات مردم و جامعه حل نخواهد کرد ...(گوشه ای از خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان)

آنلاين : 8
بازديد امروز : 532
بازديد ديروز : 1086
بازديد هفته گذشته : 1618
بازديد ماه گذشته : 27552
بازديد سال گذشته : 44182
کل بازديد : 126654
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]