پيوندهاي روزانه
سردخانه پزشکی قانونی شهرستان چابهار به بهره برداری می رسد


سردخانه پزشکی قانونی شهرستان چابهار به بهره برداری می رسد
مدیر فنی و اجراییاداره کل راه و شهرسازیجنوب استانسیستان و بلوچستانگفت:سردخانهپزشکی قانونیشهرستانچابهاربا اعتباری بالغ بر ۱۸۵۰ میلیون ریال بهبهره برداریمی رسد.

حامد جلالوند در گفت وگو با خبرنگار ما درچابهاراظهار داشت: بخش حساس ساختمانپزشکی قانونیشهرستان چابهار بهبهره برداریمی رسد بخش سرد خانه و تشریع اجساد ساختمان پزشکی قانونی شهرستان چابهار با نگاه ویژه مسئولان به بهره برداری می رسد.مدیر فنیو اجراییاداره کل راه و شهرسازیجنوب استانسیستان و بلوچستانگفت: با توجه به نیاز مبرم مردم صبور شهرستان های چابهار، کنارک و نیکشهر به انجام معاینات و آزمایش های پزشکی قانونی ساختمان اداری آزمایشگاهی پزشکی قانونی در شهرستان چابهار با هزار و 100 متر مربع زیربنا در دو طبقه و با اسکلت بتنی با اعتبار تخصیصی 600 میلیون ریال ازروزهای پایانی سال1393 در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: با توجه به تخصیص اندک ابلاغی بخشسردخانهو سالن تشریع اجساد ساختمان پزشکی قانونی شهرستان چابهار در دستورکار قرار گرفته که با نگاه ویژه مسئولین درتامین اعتبارموردنیاز در سال جاری به بهره برداری می رسد. جلالوند تصریح کرد: عملیات تکمیل بخش سردخانه و سالن تشریع این ساختمان با زیر بنای 180 متر مربع هم اکنون 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون مبلغ 1150 میلیون ریال هزینه شده و برای تکمیل و بهره برداری این پروژه نیاز به 700 میلیون ریال اعتبار است که در صورت تامین اعتبار این اداره کل آمادگی آن را دارد برای رفع مشکل مردم چابهار در اسرع وقت این پروژه را تکمیل و به دستگاه بهره بردار تحویل دهد. وی افزود: در صورت نیاز به زمان برای انجام معاینات بیشتر بر روی اجساد و لزوم نگهداری اجساد در محل پزشکی قانونی شهرستان چابهار با تخصیص این میزان اعتبار مشکل مردم صبور چابهار برای نگهداری اجساد برطرف می شود.

آنلاين : 10
بازديد امروز : 382
بازديد ديروز : 430
بازديد هفته گذشته : 1590
بازديد ماه گذشته : 18238
بازديد سال گذشته : 66932
کل بازديد : 149404
تعداد کل مطالب : 0
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]